Wszystko o hybrydach

Wszystko o hybrydach

Jako kobiety na pewno interesujemy się wszystkim tym, co obecnie jest na topie. Cały czas kupujemy kolorowe czasopisma o modzie i na co dzień przeglądamy osiągalne w internecie artykuły na temat troski o wizerunek zewnętrzny. Nikt nie powinna nam więc mówić o tym, że istnieje coś takiego jak lakiery do paznokci hybrydowe. Jeżeli jednak nigdy poprzednio z nich nie korzystałyśmy, uprzednio uzgodnijmy, czy aby na pewno one nam się przydadzą, a dopiero następnie nauczmy się je wykorzystywać.
Rzecz jasna manicure hybrydowy ma wiele swoich plusów, dlatego zaskarbił już sobie serca pań z całego świata. Polki również się w nim zakochały, zatem jeślibyśmy samiutkie pragnęły sobie coś takiego postawić, mogłybyśmy to uczynić w dowolnym salonie zajmującym się paznokciami. Czy aby jednak warto? Z jednego powodu na pewno. Taki manicure utrzymuje się bowiem na paznokciach przez niezmiernie spory okres czasu – przeciętnie od dwóch do czterech tygodni. Dzięki niemu zdołamy więc zapomnieć o bezustannym malowaniu płytki, które zabiera nam zwykle kilka godzin w przeciągu jednego tygodnia. Nie musimy również martwić się o to, iż taki manicure się zetrze, jeśli np. przeprowadzamy robotę fizyczną. Trzyma się on na paznokciach bez względu od tego, czy codziennie przekopujemy grządki i myjemy naczynia, czy praktycznie wyłącznie wylegujemy się w wyrku.
Jak korzyści manicure’u hybrydowego mocno nas do niego przekonały, zapewne już teraz zechcemy kupić swoje pierwsze lakiery do paznokci hybrydowe. Początkowo jednak wykonajmy sobie takie paznokcie w fachowym salonie. Wypróbujmy ten typ manicure’u, bo nie każdej damie może on podobać się. Dopiero gdy stwierdzimy, że jest on dla nas wprost idealny, zafundujmy sobie cały zbiór produktów niezbędnych do tworzenia hybrydowych paznokci. Będziemy potrzebować całego zestawu lakierów, czyli bazy, produktu kolorowego ale także podkładu, a też specjalnej polerki, preparatów do ściągania hybryd i najistotniejszej lampy. Wszystkie te artykuły jesteśmy w stanie dostać w doskonale uzupełnionych kompletach, za jakie uiścimy od stu złotych do nawet kilku tysięcy. własną przygodę z hybrydami rozpocznijmy od podstawowego kompletu, a wówczas gdy nabierzemy trochę wprawy, zainwestujmy w coś bardziej upragnionego i porządniejszego. Same zresztą rychło zobaczymy, jakie artykuły w pełni nam współgrają, a jakie nie do końca sprawdzają się na naszej płytce paznokciowej.
Lakiery do paznokci hybrydowe wyraźnie uprościły kobietom byt. Jeżeli my też mamy dość wiecznego malowania i zmywania lakierów, sprawmy sobie nieduży upominek i zainwestujmy w komplet do robienia hybryd. Być może nawet okaże się, że posiadamy już do tego predyspozycja i postanowimy się przebranżowić.


Możliwość komentowania została wyłączona.