Wybór garderoby na wielorakie okazje

Wybór odzieży na różnorodne okazje

W naszym życiu nie jeden raz zdarza się sytuacja, iż nie mamy pojęcia co zakupić, myślę w tym miejscu o damach, jednakowoż też o facetach, ponieważ u nich też się ten kłopot aczkolwiek jest poniekąd mniejszy. Mimo wszystko po prostu nie mamy jakiegokolwiek pojęcia co założyć i co najlepiej odpowiadałoby do okazji. Postaram się wam obecnie przedstawić parę porad dla pań i mężczyzn, z których możecie korzystać, kiedy następnym razem będziecie przygotować się na jakieś okazałe wydarzenie w waszym życiu. 
Na pierwszy ogień weźmiemy sukienki na ślub dla dam, tutaj, jak jesteśmy panną młodą temat raczej jest dosadna, mimo to, w wielu wypadkach, jak bierzemy ślub cywilny, nie do końca chcemy udać się w białej sukni z welonem. Wybieramy pewnie coś innego. Podług mnie jest kilka przedmiotów, na które musimy zwrócić uwagę przy doborze sukienki. Przede wszystkim jej forma, który powinien być nie za ciasny, aczkolwiek nie za luźny. Ciuch musi perfekcyjnie dobrać się do naszego ciała i tak wyeksponować nasze ciało, byśmy to my byli w środku uwagi, a nie nasza sukienka, która w ten okazały dla nas dzień jest ważna, ale nie najważniejsza. Druga kwestia to barwa lub| odcień. Tutaj, jeśli nie pragniemy białej, polecam zastosować odcienie kremowe, purpurowe lub lawendowe, które bardzo dobrze oddają charakter przyjęcia i wybitnie wyglądają na przykład do czerwonych szpilek. 
Druga impreza to sylwek. Tutaj panie mogą zaszaleć. Świecące cekinki, króciutkie spódniczki i tak dalej. Jednakowoż czy na pewno chcemy mieć wygląd jak „tania” dama? Przepraszam od razu za stwierdzenie, jednak tak nas spostrzegą wówczas faceci, którzy płyną do nas falami, jednak mają świńskie myśli. Według mnie i wielu ekspertów kiecki sylwestrowe powinny oddawać styl imprezy, więc powinny wyglądać bardzo wyniośle. Nie możemy tutaj założyć sukienek prostych, z wymyślnymi kształtami albo białej długiej sukni ślubnej. Zaszalejmy, ponieważ ten dzień jest oczywiście od tego, niemniej jednak z umiarem. Perfekcyjny odcień to czerń. Tak sądzi większość osób ze środowiska eksperckiego i ja podzielam ich zdanie. 
panowie mają o tyle prościej, że w tych dwóch momentach muszą wyłącznie wybrać kolor garnituru… Pewnie tak większość z nas uważa, jakkolwiek u mężczyzn liczą się również obuwie, krawat czy muszka, garnitur czy smoking i sporo więcej różnego modelu dodatków i zmian. Muszka to sylwester, krawat albo muszka to ślub i tak dalej. Musimy pamiętać, iż odcienie też są uniwersalne w takich okolicznościach i nie musimy szczegółowo przejmować się tym, że w tym samym garniturze wybierzemy się na uroczystość weselną jak i na sylwka miesiąc później.
Jak widzicie w tym krótkim poradniku, panie mają nieco cięższą sytuację jednak faceci też nie mają prosto.


Możliwość komentowania została wyłączona.