Jak wybrać idealny biustonosz?

Jak dobrać perfekcyjny biustonosz?

Kobiety dość często mają spory problem z dopasowaniem do siebie prawidłowiej bielizny. Często umieją spędzić w jednym sklepie odzieżowym nawet parę godzin, po czym wychodzą z niego z pustymi rękami albo z kolejnym stanikiem, którego i tak nie będą nosić, zakładać. Warto na pewno przeznaczyć więcej czasu na dopasowanie perfekcyjnego biustonosza, stanika, dlatego, że to od niego w znacznej mierze zależy ogólny komfort oraz to, jak ubrania będą leżeć na ciele. Posiadając w szafie, garderobie chociaż jeden bardzo dobrze dopasowany biustonosz, już można się czuć o wiele pewniej.
Na zakupy bieliźniane na pewno powinno się wybrać się z drugą osobą – przyjaciółką, matką, siostrą czy chłopakiem. Czasami kobiecie bowiem tak ogromnie może się spodobać jakiś biustonosz, że będzie w stanie nabyć go za każdą cenę,kwotę nawet gdy jego rozmiar będzie nazbyt mały lub zbyt duży. Pogląd drugiej osoby w takich sytuacjach jest po prostu bezcenne. Towarzyszka na pewno poradzi swojej przyjaciółce i szczerze jej zakomunikuje, co twierdzi o konkretnym staniku. Nie powinno się bowiem w tych rzeczach wierzyć osobom pracującym w sieciowych sklepach , odzieżowych gdyż im zależy wyłącznie na jak najwyższej sprzedaży, dlatego za każdą cenę starają się wciskać, wmusić klientkom rozmaite towary. Przez takie zachowanie ekspedientek kobiety muszą potem wypełniać swoje garderoby zupełnie niepotrzebnymi elementami bielizny.
Oczywiście wsparcie drugiej osoby jest ważna, aczkolwiek tylko pani przymierzająca stanik może konkretnie sprawdzić, czy on na nią pasuje. Z całą pewnością musi zastanowić się nad jego obwodem, gdyż według wielu specjalistek od odzieży Polki zazwyczaj wybierają staniki zbytnio luźne. Przy zapięciu ich na ostatnią haftkę powinno się natomiast poczuć znaczny opór i ucisk. Dzięki temu potem biustonosz zawsze można mocniej spiąć,zapiąć gdy już rozszerzy się on w praniu czy pod wpływem codziennego noszenia. Istotna jest też rozmiar miseczek, które z kolei na ogół są zbytnio małe. Kobiety pragną albowiem uwypuklać swoje plusy i pragną, by były one jak najogromniejsze, w związku z tym usiłują wciskać się w nazbyt małe biustonosze i wypychać w nich piersi, co jednakże nie prezentuje się w ogóle ładnie. Biust w takiej bieliźnie nie może też bez trudu się ułożyć, dlatego czasem z zaczyna sprawiać dyskomfort. Lepiej już pogodzić się ze swoimi niewielkimi atutami, aniżeli tak bardzo cierpieć.
Jest jeszcze jeden sposób, dzięki któremu można w prosty sposób nabyć dla siebie nienagannie dobrany stanik. W tym celu można po prostu udać się do specjalistki od dobierania staników, która potrafi pomóc dosłownie każdej kobiecie. Na pewno należałoby odbyć taką wizytę chociaż raz w swoim życiu, by zidentyfikować rozmiar swoich piersi.


Możliwość komentowania została wyłączona.